EURÓPSKE VÝSKUMNÉ CENTRUM: INOVATÍVNY SPÔSOB SCHUDNUTIA – SPAĽTE 5 KG ZA TÝŽDEŇ BEZ CHEMIKÁLIÍ A CVIČENIA

Špecialistka výskumného centra Mária

Diéta, cvičenie, tabletky a liposukcia sú hlavné metódy chudnutia, ale počet obéznych ľudí neustále rastie a žiadna z týchto metód nie je úplne účinná. Všetko sa zmenilo, keď na Slovensko dorazil Keto Slim, prírodný produkt na chudnutie.


Na vaše otázky odpovie vedúca špecialistka Výskumného centra
Mária
Riaditeľka dietetiky v Európskom výskumnom centre

Pracovné skúsenosti: 16 rokov.


Čo je Keto Slim

Veľa ľudí vie, že pri nedostatku vitamínu A treba jesť pomaranče, pri nedostatku fosforu ryby a pri nedostatku vitamínu C čierne ríbezle. Čo však robiť, ak je vitamínov málo, sila sa stráca a kilá navyše sa začínajú usádzať na bokoch? Nový Keto Slim obsahuje prospešné stopové prvky, ktoré podporujú energiu a chudnutie. Ide najmä o antioxidanty, ktoré pomáhajú nielen spaľovať tuky, ale aj normalizovať fungovanie celého organizmu.

Keto Slim je prírodný koncentrát. Jedna porcia obsahuje tucet extraktov, ktoré zvyšujú rýchlosť spaľovania tukov! Keto Slim pomáha urýchliť metabolizmus, obnoviť endokrinný systém, stimulovať regeneráciu tkanív a potlačiť chuť do jedla. Produkt je úplne prírodný a je aktívnym stimulátorom prirodzených procesov v ľudskom tele. Keďže úbytok tuku je spôsobený rýchlym metabolizmom, nie je potrebná prísna diéta: stačí vyvážená strava. V tomto prípade nie je potrebná intenzívna fyzická aktivita. Dostatočná mierna záťaž.

Hlavné dôvody výskytu nadmernej hmotnosti:

 • Zlá dedičnosť;
 • Psychosomatické problémy;
 • Nesprávny spánok a výživa;
 • Užívanie liekov;
 • Niektoré choroby a zranenia.

Ľudia s nadváhou veľmi často potrebujú pomoc psychológa a kompletné lekárske vyšetrenie, keďže nie vždy je možné presne poznať príčiny obezity. Bez ohľadu na koreň problému, ak máte nadváhu, Keto Slim môže byť pre vás to pravé! Náprava nemá žiadne kontraindikácie.

Na Slovensku sa tento produkt objavil nedávno, ale už ho pozitívne zaznamenali tréneri kulturistiky a športovci. Väčšina z nich predovšetkým zdôrazňuje schopnosť produktu podporovať rýchle chudnutie a nízke percento tuku.

Výsledky po užití Keto Slim 28 dní:

Výsledky po užití Keto Slim 25 dní:

Výsledky po užití Keto Slim 35 dní:

Výsledky po užití Keto Slim 21 dní:

Komentáre odborníkov:


Tomáš Baňo
Vedec, špecialista výskumného centra

Pracovné skúsenosti: 14 rokov.


„Najdôležitejšou vecou pri chudnutí je neškodiť svojmu telu. Bohužiaľ, najobľúbenejšie metódy chudnutia nie sú v tomto smere príliš účinné. Navyše, nie každý je schopný držať diétu a byť pripravený ju pravidelne dodržiavať. Niektorí ľudia, ktorí nedosiahli svoj cieľ, sa obracajú na také produkty, ktoré iba utláčajú telo, spôsobujú problémy s hormónmi, imunitným systémom a pečeňou.
Chudnutie by malo byť prirodzené a nemalo by narúšať vnútorné procesy v tele.
Kliknite sem a zistite, ako si objednať so špeciálnymi zľavami >>>
Dnes je Keto Slim jedným zo skvelých liekov, ktoré odpovedajú na mnohé výzvy. Keto Slimaktívne stopové prvky pomáhajú zrýchliť metabolizmus a eliminovať tukovú hmotu a pri správnom prístupe a racionálnej výžive sa výsledok dostaví ešte rýchlejšie. Verím, že je to dnes v systéme modernej a správnej výživy veľmi dobrá a kvalitná pomôcka. Je to zároveň osvedčený produkt, ktorého kvalitu potvrdzujú európske certifikáty.“


Silvia Vargová
Špecialista výskumného centra

Pracovné skúsenosti: 10 rokov.


„Ženy za mnou často prichádzajú so slzami v očiach. Hovoria, že už vyskúšali všetko a bez ohľadu na výsledok sa váha neustále vracia. V tomto prípade odporúčam upokojiť sa, spamätať sa a začať odznova. S Keto Slim je dnes k dispozícii skvelý prístup. Môžete ho jednoducho užívať ako doplnok výživy a spáliť až 5 kg za týždeň úplne prirodzenou cestou. Ide o prírodný produkt vhodný pre každého bez ohľadu na pohlavie, vek a zdravotný stav. Správna strata hmotnosti sa dosiahne iba spaľovaním tukovej hmoty, a nie dehydratáciou. Osobne ho odporúčam všetkým svojim pacientom a zatiaľ som nepočula ani jednu sťažnosť.“

Dôležité! Jar je najlepší čas začať používať Keto Slim ako preventívne opatrenie. Zmenou priemernej teploty a v dôsledku toho zrýchleným metabolizmom sa účinok zosilní a tuk sa spaľuje o 45 % rýchlejšie.

Výskum

Vzhľadom na prírodné zloženie a absolútnu neškodnosť odborníci odporúčajú používať Keto Slim všetkým ľuďom s nadváhou. Prvýkrát sa v jednom produkte zhromažďujú najaktívnejšie zložky na chudnutie!

Výsledky laboratórnych testov Keto Slim vo Výskumnom centre:

Skupina osôb s nadváhou (100 osôb) užívala Keto Slim denne ako doplnok stravy bez toho, aby zmenila svoju pravidelnú stravu. Boli zaznamenané tieto výsledky:

1. Strata tuku od 14 do 21 kg:

 • strata hmotnosti 14 kg - 100%.
 • strata hmotnosti 21 kg - 95%.
 • * Chudnutie znamená elimináciu tukovej hmoty bez jej následného návratu po dobu minimálne 1 mesiaca.

  2. Výrazné zlepšenie metabolizmu.

  3. Zvýšený tonus a fyzická aktivita.

  4. Zlepšenie funkcie pečene a endokrinného systému.

  Ukázalo sa, že Keto Slim pomáha zrýchliť metabolizmus a eliminuje prebytočnú tukovú hmotu. Odporúča sa ľuďom s nadváhou, poruchami metabolizmu a cukrovkou.
Ziskový! 78€ 39€
Ponáhľajte sa na objednávku so zľavou, kým sa ponuka neprevedie na ďalšiu čitateľku!
Ponuka bude neplatná po:
14:13
Vaše meno:
Telefónne číslo:

Ponuka je platná do (vrátane):

DISKUSIA
127 užívateľov napísalo 203 komentárov
 • Určite to vyskúšam a zverejním výsledky. Tento rok idem na univerzitu a chcem začať nový život. V škole som často musela znášať posmešky – všetci si mysleli, že som veľmi tučná. Teraz chcem schudnúť aspoň desať kilogramov, prísť do mojej skupiny a byť tam skutočnou kráľovnou!
  11:51
 • Linda, je dôležité neprekračovať dávku, pretože liek je veľmi silný a namiesto 10 kg môžete stratiť 20.

  S pozdravom, Mária.
  15:52
 • Dievčatá, viete, že som tento produkt vyskúšala! Neverila som svojim výsledkom! Nie som fanúšičkou správneho životného štýlu, ale teraz som taká:

  07:12
 • Nemôžem vám povedať o dlhodobých výsledkoch, pretože som brala Keto Slim iba 4 dni. Neuveríte, ale za prvé 3 dni som schudla 3 kg!!! Zostáva ešte 18! A ja to urobím! Musím :)
  08:21
 • Ahojte, skúšala som Keto Slim , ale schudla som len 4 kg za dva týždne :(

  06:16
 • Simona, to znamená, že ste si nesprávne prečítali návod na použitie. Odporúčam, aby ste si ju ešte raz pozorne prečítali. Produkt sa má užívať len podľa pokynov. Prajem veľa úspechov.

  S pozdravom, Mária.
  08:16
 • Dobrý deň, s Keto Slim som za dva týždne schudla 11 kg, navyše po čase váha zostala rovnaká!
  08:22
 • Aj ja som už mala dávno schudnúť, pretože moje telo má ešte ďaleko od ideálu! Veľa šťastia všetkým, držím palce!

  08:34
 • Začala som užívať Keto Slim. Jem čo chcem a schudla som 14 kg. Myslím si, že tento produkt na chudnutie je najlepší, aký som kedy vyskúšala. Je to fantastické, už nemusím chodiť do fitka, nemám na to čas ani chuť. Je to jednoducho dokonalé. Odporúčam! Tu sú moje výsledky:

  12:05
 • Než som začala užívať Keto Slim, vážila som 90 kg. Vždy som bola štíhla a fit, ale ako som starla, začala som priberať na bokoch a bruchu. V 35 rokoch som si uvedomila, že sa musím dať do poriadku. Takmer rok som trénovala v posilňovni, no nikdy som sa nedostala do dobrej kondície. Potom som začala užívať Keto Slim a v priebehu niekoľkých týždňov som bola späť tam, kde som bola. Teraz budem pozorná k svojmu telu a Keto Slim budem mať vždy po ruke

  20:44
 • Pre mňa sa Keto Slim stal skutočnou spásou. Pred pár rokmi som mala nehodu, po ktorej som sa 8 mesiacov nemohla hýbať. Pribrala som 32 kg! Postupne som začala chodiť s palicou, ale nemohla som ani pomyslieť na fyzickú aktivitu, pretože som bola stále slabá a moja váha situáciu len zhoršovala. Keto Slim som vyskúšala vďaka kamarátke, ktorá sa vrátila z USA a kúpila si tam tento produkt. Mala akurát zásobu - dala mi 6 balení. Samozrejme, že som už nedúfala vo výsledok, ale rozhodla som sa to skúsiť. Koktejl som vypila podľa návodu. Od prvého dňa som si všimla zmeny, síce som veľmi neschudla, ale cítila som, že moje telo pracuje rýchlejšie a má viac energie. Fyzicky som cítila, že sa mi zrýchľuje metabolizmus. Za prvé 2 týždne som schudla 10 kg, takmer bez toho, aby som vo svojom živote niečo zmenila! Zvyšných 22 kg bolo preč asi po 4 týždňoch. Veľmi sa teším, myslím, že mám len šťastie, že moja priateľka objavila Keto Slim v USA, inak by som mala stále 89 kg.

  21:33
 • Keto Slim pôsobí na každého z nás inak, no mne tento prípravok veľmi pomohol. Je to naozaj dobré. -16 kg za 3 týždne. plánujem takto pokračovať)

  23:54
 • Skúsili ste niekedy prestať jesť? Keď ste dieťa, je to jedna vec: je vám dané a jete. Ale naozaj je pre dospelého také ťažké ovládať sa a nejesť?
  10:52
 • Gabriela, ak by si nevedeli, su ludia s genetickou predispoziciou na nadvahu a ziadna dieta, ani lieky im naozaj nepomôžu. Ak tento problém nemáte, máte šťastie, no nie každý je ako ste Vy.

  S pozdravom, Mária.
  12:35
 • Gabriela, v podstate skoro nejem, ale je to zbytocne. Pred užitím tohto lieku bolo stále nemožné schudnúť.
  14:11
 • Trochu ma zaráža, že píšete, ako keby tento produkt poznali len odborníci na výživu. Beriem ho uz 2 roky. Spočiatku mi tento prípravok pomohol schudnúť 14 kg, teraz ho používam len ako profylaxiu a na vitamíny, pretože je to v podstate prírodný koktail. Aj moji priateľky ho poznajú dosť dlho na to, aby ste tu neprezradili žiadne tajomstvo :) PRED A PO FOTO

  14:15
 • Prečo sa všetci musíme prispôsobovať rovnakým štandardom? Prečo musíme byť všetci chudí? Vážim 79 kg, meriam 170 cm a cítim sa celkom dobre. Milujem ako vyzerám a cítim sa skvele!
  09:06
 • Eva, trendy a móda 21. storočia len ženú dievčatá do extrému a robia z nich modelky, no väčšinou to dievčatá robia na úkor svojho zdravia. Z tohto dôvodu vznikol náš produkt, ktorý pomáha pri chudnutí a zároveň neškodí zdraviu.

  S pozdravom, Mária
  11:31
 • Práve som si objednala a neviem sa dočkať :)
  11:40
 • DIEVČATÁ! MUSÍM SÚRNE SCHUDNÚŤ 15 KG !!!!!!!!!! ŠESŤ MESIACOV SOM TAKMER NEVYŠLA Z DOMU A NEMYSLITE SI, ŽE SA TAKTO OSPRAVEDLŇUJEM. ČO MÁM ROBIŤ?? SOS!!! NEMÔŽEM DRŽAŤ DIÉTU, NEMÁM DOSTATOK VÔLE. KEĎ SA DLHO POSTÍM, ZAČNEM JESŤ VŠETKO, ČO VIDÍM. A TELOCVIČŇA NIE JE PRE MŇA, SOM LENIVÁ, NUDÍM SA A BOJÍM SA TAM CVIČIŤ
  12:01
 • Júlka, lenivosť nie je najlepšia vlastnosť človeka, ale odporúčam vyskúšať Keto Slim - to je presne to, čo potrebujete.

  S pozdravom, Mária
  12:22
 • Je to jediné miesto, kde sa dá Keto Slim u nás kúpiť, alebo sa predáva aj v lekárňach či iných internetových obchodoch?
  09:22
 • Milana, žiaľ, produkt sa dá kúpiť len na oficiálnej stránke, pretože lekárne sa snažia ľudí okradnúť a my sa snažíme ľuďom pomôcť vyriešiť ich zdravotné problémy. Lekárne sa len snažia produkt zdražiť, preto sme nútení ho predávať len cez internet. Nastavili sme cenu, ktorá nám umožňuje pracovať kvalitne a je vhodná pre našich klientov.

  S pozdravom, Mária
  10:30
 • Keto Slim beriem dlhodobo. Tiež som mala problémy s váhou, ale teraz na to ani nemyslím. Jem čo chcem, potom už len vypijem tento kokteil a všetko je v poriadku :)

  11:56
 • Heľga, moja rada je jesť správne a dodržiavať pokyny na užívanie produktu. Odporúčam aj pitie kokteilu ako kurz – ako vám poradil náš manažér.

  S pozdravom, Mária
  12:17
 • HMOTNOSŤ 97 KG. NEVIEM, AKO SA TÝCH KÍL NAVYŠE ZBAVIŤ. NECHCEM ÍSŤ CEZ 100 KG. ČO MÁM ROBIŤ?? POMÔŽTE MI!!!! DÁ SA KÚPIŤ KETO Slim V LEKÁRNI???
  12:52
 • Zuzana, môžete skusit, ale nasla som to len na tejto stranke. Takto je to bezpečnejšie.
  13:22
 • Zuzana, nepanikárte, všetko sa dá vyriešiť. Poďme po poriadku. Po prvé, tento produkt nie je dostupný v bežných lekárňach, už som vysvetlila prečo, ale tu je bezpečná dobierka. Po druhé, objednajte si Keto Slim a vezmite si ho podľa pokynov, LEN PODĽA POKYNOV, ak chcete dosiahnuť požadovaný výsledok.

  S pozdravom, Mária
  13:52
 • Ahojte všetci, som matka dvoch detí a vždy som sa snažila schudnúť odkedy si pamätám. Nemôžem držať diétu, držím pôst maximálne dva dni a potom sa zase zlomím a zjem priveľa. Nemám čas športovať. Prečítala som si tento článok a produkt ma veľmi zaujal, no nie je úplne jasné, ako ho brať. Je v krabici návod? Čo sa stane, ak prestanete piť tento koktail? Ak môžete, odpovedzte na moje otázky, alebo mi povedzte, kde si môžem prečítať odpovede. Budem vám veľmi vďačná.
  14:38
 • Ahojte všetci, mám 50 rokov a veľmi chcem schudnúť. Veľmi dobre chápem, že v tomto veku je oveľa ťažšie schudnúť, ale nevzdávam sa a snažím sa ďalej. Rozhodla som sa vyskúšať a objednať Keto Slim. O týždeň neskôr som si objednala ešte niekoľko balení, pretože výsledok bol pôsobivý. Schudla som 9 kg!!! Samozrejme, že som sa starala o výživu a snažila som sa športovať, ale takýto výsledok som nečakala. Ďakujem za článok, každému odporúčam Keto Slim.
  14:38
 • Teším sa, že som náhodou našla tento článok. Predtým som si myslela, že už nikdy nebudem môcť byť štíhla. Keto Slim som začala užívať len minulý týždeň. Schudla som šesť kíl. Životný štýl som nezmenila, jem to, čo som zvykla, len menej. Moja hrozná chuť do jedla sa výrazne znížila a teraz jem oveľa menej. Skrátka neviem, kto tento produkt vymyslel, ale som mu veľmi vďačná.
  14:38
 • Je nepríjemné, keď niečo chcete, no bojíte sa, že je to nedosiahnuteľné. Vďaka tomuto kokteilu sa stal zázrak. Schudla som 10 kg a pokračujem rovnakým tempom. Moji priatelia sa tešia, myslia si, že držím diétu a boja sa o mňa. Ale ja im nič nehovorím, nepotrebujú vedieť detaily :)
  10:38
 • Olívia, nech sa páči, tvrdo pracujeme na tom, aby sme našim občanom poskytli tie najlepšie zdravotné podmienky.

  S pozdravom, Mária
  10:58
 • Dievčatá, kde ste to kúpili? Lekáreň to nepredáva. Nechcem si kúpiť fejk, chcem aby som si bola kúpou istá.
  11:34
 • Zopakujem to ešte ráz, na tejto stránke si môžete kúpiť Keto Slim. Aby ste sa nemýlili, kliknite na tlačidlo "objednať teraz" nižšie! Vďaka dohode s výrobcom je pre našich čitateľov veľká zľava, ktorá však nebude trvať dlho, preto objednávajte už teraz! A pozor na falzifikáty.

  S pozdravom, Mária
  13:17